Wordpress Tasarımlar

Hızlı çözümleriniz için Tam SEO uyumlu ve kullanıcı dostu wordpress siteler

Wordpress Siteler ile yılların verdiği tecrübemizi birleştirerek web sitesiniz akıllarda kalıcı tasarımlarlar ile hazırlıyoruz. Ayrıca wordpress tam SEO uyumu sayesinde bulunabilirliğinizi artırıyoruz. Elbette firmaların wordpress web sitesini tercih etmesinin nedenlerini merak ediyor olabilirsiniz. Bu soruya cevap olarak başlıca özellikleri saymak gerekirse. Esnek yapısı ve sayısız eklentilerin yanı sıra binlerce başarılı temalardan seçme imkanı sağladığı için wordpress bir çok firmanın tercihi olmuştur.

Özelleştirilebilir web tasarım

Genel anlamda özel bir durum gerekmedikçe web siteniz için CSS, HTML, Javascript kodlarına müdahale gerektirmez. Çünkü sizin düşündüğünüz bir çok özellik wordpress tarafından zaten düşünülmüştür.

Her ayrıntı için eklenti

web sitenizde yapmak istediğiniz görsel veya arka plan işlemleri için koz yazmanız gerekmez. Çünkü wordpress web sitesinde her ayrıntı için eklentilerden faydalanabilirsiniz. Örneğin e-posta göndermek için contact form 7 eklentisi sizin için yeterlidir.

% 100 SEO uyumluluk

Tüm arama motorları için uygun alt yapı sayesinde kurulacak web siteniz % 100 SEO uyumluluğu vardır. Dolayısı ile bir kaç eklenti kurarak SEO için yüksek performans elde etmeniz kaçınılmazdır. Sonuç olarak alanında kendini ispatlamış kurumsal yazılım firmaları ile ihtiyacınızı karşılayacak şık ve kaliteli bir wordpress web sitesi sahibi ola birsiniz.

Birden çok kullanıcı yönetimi

Gelişmiş yönetim paneli sayesinde, yönetici paneli yetkinize bağlı olarak rol admin olarak farklı kullanıcılar tanımlayabilirsiniz. Ve tanımlanan her kullanıcıya farklı yetenekler atayabilirsiniz.

Şimdi teklif isteyin

Kurumsal ve bireysel anlamda hayalinizdeki projeleri canlandırmak ve çözümler üretmek için şimdi teklif isteyin.

Wordpress site tasarımı

Wordpress Tam SEO uyumlu siteler edinin

Sizlerde görsel anlamda akıllarda kalıcı, dünya çapında kendini ispatlamış, kaliteli, tüm arama motorlarının tam istediği gibi kodlanarak SEO uyumluluğunda kendini kanıtlamış bir web sitesi ister misiniz ?.

 

Haydi şimdi buradan bize isteklerinizi yazın. Yıldız yazılım olarak uzman ekibimiz ile, istediğiniz gibi bir web sitesine beraber karar vererek işe koyulalım.

Blog yazılarımız

Yıldız Yazılım Web Tasarım

Hayatı kolaylaştırmak için kodluyoruz.

Hızlı ve pratik çözümler üretiyoruz.

Akılcı kodlar ile hayatı kolaylaştırıyoruz.

Dijital dünyadaki profilinizi tasarlıyoruz.

Arama motoru dostu siteler tasarlıyoruz.