E-ticaret

Güvenli E-ticaret çözümleri

E-ticaret sitesi yazılımı ile şimdi iletişime geçin. Hemen size özel tasarım ile “E-ticaret yazılımınızı” hazırlayalım. Üstelik mobil uyumlu, ayrıca tam SEO uyumu ile. Ürünlerinizin arama motorlarında bulunabilirliğini arttırın.

Firmaların Elektronik mağaza kurulumunda bazı hususlara önemle dikkat etmeleri gerekmektedir. Öncelikle “E-ticaret hizmetinin” kurulacağı sunucu veya barındırma firmasının verdiği hizmeti bilincinde olması. Dolayısı ile sunucu hizmetinin kesilmemesi için Murphy kanunları doğrultusunda önlem alması gerekmektedir.

E-ticaret sitesi Kolay arayüz

Kullanıcı dostu ``yönetim paneli`` ile sayesinde esnek kullanım imkanı sağlar. Aynı zamanda mobil ara yüzü ile her yerden yönetim paneline erişim izni verir.

Mobil uyumluluk

Mobil uyumluluk sayesinde cep telefonunda rahat kullanıma sahiptir. Böylelikle ziyaretçileriniz mobil cihazlar ile rahatlıkla ürünlerinizi inceleyebilir. Dolayısı ile rahatlıkla satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

SEO optimizasyonu

Arama motoruna tam uyumlu geliştirilen yazılım kullanıyoruz. Bu sayede daima birinci sayfayı hedefliyoruz. Her ürün için ``özel SEO ayarları`` ile tür ürünlerinizin bulunabilirliğini arttırıyoruz.

Pazar yeri entegrasyonu

Ürünlerinizi Popüler sitelere yapılan ``e-ticaret entegrasyon`` ile paralel olarak satışlarınıza güç veriyoruz. Böylelikle N11, Hepsiburada, Trendyol için entegrasyon ile gücünüze güç katıyoruz.

E-ticaret sitesi performansı

E-ticaret sitesi esnek yapıya beraber yüksek performanslı olmalıdır.

Nihayetinde performans ve güvenlik için veri tabanı ile yazılımın aynı sunucuda bulunması “başarılı bir e-ticaret sistemi” için önemlidir.

Doğruyu söylemek istisnai durumlar haricinde yani gerekmedikçe veri tabanını mümkün mertebe lokal sunucuda barındırmak doğru olacaktır.

Böylelikle hızlı, güvenli ve yüksek performans ile çalışan müşteriyi sıkmayan “kaliteli e-ticaret sitesi” sahibi olursunuz.

Şimdi bizim ile iletişim kurmak için iletişim sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Blog yazılarımız

Yıldız Yazılım Web Tasarım

Hayatı kolaylaştırmak için kodluyoruz.

Hızlı ve pratik çözümler üretiyoruz.

Akılcı kodlar ile hayatı kolaylaştırıyoruz.

Dijital dünyadaki profilinizi tasarlıyoruz.

Arama motoru dostu siteler tasarlıyoruz.