Kurumsal Yazılım

Web yazılım hizmetimiz’ den faydalanmak için detaylı bilgiler edinin.

Web Yazılım

Firmanıza özel yazılım çözümleriniz için

Web yazılım firması olarak verdiğimiz hizmetlerde kullandığımız yazılım dilleri NodeJS, NextJS, React ve ayrıca PHP kulladığımız başlıca yazılım dillerindendir. İlave olarak Mysql veri tabanını kullanırken, gerektiğinde masa üstü uygulamalar için Delphi7 den istifade etmekteyiz.

Yazılım teknolojimiz

Yazılım teknolojisi firması olarak verdiğimiz hizmetlerde kullandığımız yazılım dilleri NodeJS, NextJS, React ve ayrıca PHP kulladığımız başlıca yazılım dillerindendir. İlave olarak Mysql veri tabanını kullanırken, gerektiğinde masa üstü uygulamalar için Delphi7 den istifade etmekteyiz.

Kurumsal yazılım

Yıldız yazılım 2000 yılından itibaren. Uzman geliştirici ekibi ile sizlere ``kurumsal yazılım firması`` olarak hizmet vermenin mutlu ve haklı sevincini yaşarken. Bununla birlikte uzun yıllar bizimle birlikteliğini devam ettiren ekip arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Temiz kodlama

Web yazılım firması olarak geliştirdiğimiz projelerde bilinen karmaşık kodlamaların aksine. Sade kolay ve anlaşılır kodlama yapıyoruz. Bu doğrultuda kodların her yazılımcı tarafından anlaşılır olmasını sağlıyoruz.

Mobil uyumluluk

Hazırlanan projenin ``kaliteli web yazılım`` olabilmesi için mobil ve tablet cihazlarda tüm kodların esnek bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Web yazılım

Yerel ve uzak ağda yazılım yönetimi

Web yazılım diğer masa üstü yazılımlardan farklı olarak genelde yerel ağdan ziyade uzak sunucuda herkesin erişimine açık olduğu için yüksek öncelikli olarak güvenliğe dikkat edilmelidir.

Bu bağlamda internet ortamında her türlü siber saldırılara karşı güncel olmalıdır. Ayrıca gerekli önlem alınmadığı takdirde verileriniz zarar görebileceği gibi, art niyetli kişilerin eline geçmesi kötü sonuçlar meydana gelebilir.

Yukarıda belirtildiği gibi güvenlik problemleri ile karşılaşmamak için profesyonel yazılım firmaları tercih edilmelidir. Ve firmanın geliştirdiği yazılıma bakım onarım sözleşmesi ile uzun vadede yazılım desteği gerekmektedir.

Bunun yanı sıra çalışmayı düşündüğünüz firmanın “kurumsal yazılım firması” olmasına dikkat etmelisiniz. Elbette ki bununla birlikte sizlere yazılımda en uygun fiyatları suna bilmesi de önemlidir. Örneğin “yıldız yazılım”, gibi firmanın Hem kaliteli, hem hesaplı olmasına dikkat etmekte fayda vardır. Özel yazılım firmaları arasında en uygun fiyatlara hizmet veren Yıldız yazılım uzman kadrosu ile sizlere kaliteli yazılım hizmeti vermeye hazırdır. Detaylı bilgiler için buradan iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yıldız Yazılım Web Tasarım

Hayatı kolaylaştırmak için kodluyoruz.

Hızlı ve pratik çözümler üretiyoruz.

Akılcı kodlar ile hayatı kolaylaştırıyoruz.

Dijital dünyadaki profilinizi tasarlıyoruz.

Arama motoru dostu siteler tasarlıyoruz.