Yıldız yazılım hakkımızda resmi
Yıldız yazılım hakkımızda

Hakkımızda

Yıldız yazılım Hakkımızda, 2000 Yılından itibaren web tasarım, web yazılım yanı sıra E-Ticaret projeleri üzerine İstanbul’da uzman yazılım, tasarım kadrosu ile hizmet sizlere hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Hazırlanan her projede öncelikli hedeflerimiz. ilk olarak Müşteri görüşlerine önem vermemiz, daha sonra firmamız uzman ekibi ile taahhüt ettiği projeleri zamanında teslim ederek müşterilerin takdirini kazanması. Son olarak ise, projeleri teslim etmenin verdiği mutluluk.

Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimize ile 20 yılı aşkın hizmet etmemizi sağlayan en önemli etkenlerden birincisi. Her web projesini ayrı tasarımlar kullanarak ilk heyecanı yaşamak. İkinci olarak ekibimizin bilgiye deneyimleri ile her proje için titizlik ile yaklaşmasıdır. Bununla beraber önem verdiğimiz bir diğer konu ise işi taahhüt ettiğimiz zamanda teslim etmektir.

Kalite Politikamız

Her zaman Müşterilerimizin talep ve beklentileriniz tam anlamı ile karşılamak. Bununla beraber güvenilir ve aranan firma olmayı benimsemek. Müşterilerimiz için en uygun tasarım ve yazılımları tercih etmek. Ve son olarak yapılan işlerin neticesinde doğabilecek teknik problemleri en hızlı şekilde çözmektir.

Yıldız yazılım olarak Müşteri Politikamız

Personelimizin müşteri diyaloğu hakkında ‘da bahsetmek gerekir. Bu doğrultuda Özet olarak bahsetmek gerekirse, daima güler yüz ile beraber, ikili ilişkilerde müşteriye karşı samimi davranmak, gerektiği hataların önüne geçmek adına müşteriyi aydınlatmak aynı zamanda yönlendirmek.

Hakkımızda | Yıldız Yazılım olarak Önceliklerimiz

  • Yıldız yazılım tasarım ve kodlamada öncelikli olarak müşteri görüşlerini alarak yola çıkıyoruz.
  • Firmamız web tasarım, yazılım ve dahası taahhüt edilen her iş vaat edilen tarihte teslim etmek yine önceliklerimizdendir.
  • Yazılım firması olarak tüm müşterilerimiz ile sıcak bir iletişim kurmak. Uzun vadede bunun her zaman olumlu geri dönüşü ile onurlandık.
  • Müşterilerimiz için her zaman bir telefon kadar yakın olmak.
  • Her projede farklı ve yenilikçi tasarımlar ile müşterilerimizin web sitesini kurmaktaki amacını en iyi şekilde ifade etmek.
  • Firma olarak yazılımdaki kodlamaları güvenliği maksimum seviyede titizlik göstermek.
  • Bununla beraber Yıldız Yazılım olarak tüm yazılım kodlarımızı okunaklı olarak kodlamak.
  • Müşterilerimizi daima yenilikler ve güncellemeler hakkında bilgilendirmek.