Yıldız Yazılım

Web tasarım – Web yazılım – E-ticaret

Yıldız yazılım Hakkımızda, 2000 Yılından itibaren web tasarım, web yazılım yanı sıra E-Ticaret projeleri üzerine İstanbul’da uzman yazılım, tasarım kadrosu ile hizmet vermektedir.

Ayrıca tüm yazılım projelerimizde müşterilerimizin görüş ve önerilerini dikkate alan firmamız bu sayede sizlerin takdirini kazanarak web tasarım ve yazılım noktasında bu gün ki konumuna ulaşmıştır.

Vizyonumuz

Hazırlanan her projede öncelikli hedeflerimiz. İlk olarak Müşteri görüşlerine önem vermemiz, daha sonra firmamız uzman ekibi ile taahhüt ettiği projeleri zamanında teslim ederek müşterilerin takdirini kazanması. Son olarak ise, projeleri teslim etmenin verdiği mutluluk. Hakkımızda daha detaylı bilgi için iletişim kurun

Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimize ile 20 yılı aşkın hizmet etmemizi sağlayan en önemli etkenler. Birinci olarak her web projesini ayrı tasarımlar kullanarak ilk heyecanı yaşamak. İkinci olarak ekibimizin bilgi ile deneyimleri ile her proje için titizlik ile yaklaşmasıdır. Netice olarak taahhüt ettiğimiz zamanda teslim etmektir müşterimizin beğenisine en kaliteli web tasarım ile çıkarız.

Kalite Politikamız

Her zaman Müşterilerimizin talep ve beklentileriniz tam anlamı ile karşılamak. Bununla beraber güvenilir ve aranan firma olmayı benimsemek. Müşterilerimiz için en uygun tasarım ve yazılımları tercih etmek. Ve son olarak yapılan işlerin neticesinde doğabilecek teknik problemleri en hızlı şekilde çözmektir.

Yıldız Yazılım Müşteri Politikamız

Personelimizin müşteri diyaloğu hakkında ‘da bahsetmek gerekir. Bu doğrultuda Özet olarak bahsetmek gerekirse, daima güler yüz ile beraber, ikili ilişkilerde müşteriye karşı samimi davranmak. Gerektiği hataların önüne geçmek adına müşteriyi aydınlatmak aynı zamanda yönlendirmek.

Hakkımızda | Yıldız Yazılım olarak Önceliklerimiz

  • İlk olarak yıldız yazılım tasarım ve kodlamada öncelikli olarak müşteri görüşlerini alarak yola çıkıyoruz.
  • İkincisi Firmamız web tasarım, yazılım ve dahası taahhüt edilen her iş. Vaat edilen tarihte teslim etmek yine önceliklerimizdendir.
  • Üçüncü olarak Yazılım firması olarak tüm müşterilerimiz ile sıcak bir iletişim kurmak. Uzun vadede bunun her zaman olumlu geri dönüşü ile onurlandık.
  • Ayrıca müşterilerimiz için her zaman bir telefon kadar yakın olmak.
  • Bununla birlikte her projede farklı ve yenilikçi tasarımlar ile. Müşterilerimizin web sitesini kurmaktaki amacını en iyi şekilde ifade etmek.
  • Dahası yazılımdaki kodlamaları güvenliği maksimum seviyede titizlik göstermek.
  • Bununla beraber Yıldız Yazılım olarak tüm yazılım kodlarımızı okunaklı olarak kodlamak.
  • Son olarak ilse müşterilerimizi daima yenilikler ve güncellemeler hakkında bilgilendirmek.

Projelerimiz

İlham almak için geliştirdiğimiz projeleri inceleyiniz.
0
+ YIL
KESİNTİSİZ HİZMET
0
+
TAMAMLANMIŞ PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJERLER
0
%
CEVAPLANMIŞ SORULAR

Yıldız Yazılım Web Tasarım

Hayatı kolaylaştırmak için kodluyoruz.

Hızlı ve pratik çözümler üretiyoruz.

Akılcı kodlar ile hayatı kolaylaştırıyoruz.

Dijital dünyadaki profilinizi tasarlıyoruz.

Arama motoru dostu siteler tasarlıyoruz.